• Žádost o přestup do naší ZŠ

• Tento formulář je určen pro žáky, kteří chtějí přestoupit na naší školu. Jedná se tedy o přestup ze ZŠ do ZŠ, nikoliv o přijetí k povinné školní docházce.

Formulář ke stažení zde:ZaDOST-_prestup_do_ZS.doc

• Žádost o uvolnění žáka během výuky

• Tento formulář slouží k mimořádnému uvolnění žáka během vyučovacího dne. Prosíme, vyplňte jej včetně data, přesného času uvolnění a s Vaším podpisem. Děkujeme.

Formulář ke stažení zde: Zadost_o_uvolneni_zaka_behem_vyuky.docx

• Žádost o uvolnění žáka z předmětu tělesná výchova

• Tento formulář použijte pouze v případě dlouhodobých zdravotních komplikací Vašeho potomka, které mu neumožňují účastnit se výuky tělesné výchovy a hodnocení výsledků vzdělávání v tomto předmětu na konci pololetí či konce školního roku. Upozorňujeme, že k žádosti je nutné kladné vyjádření ošetřujícího dětského lékaře. Žák bude na vysvědčení z předmětu uvolněn.

Formulář ke stažení zde: zadost_o_uvolneni_z_TV.docx

• Vyjádření souhlasů zákonných zástupců žáka

• Tento formulář slouží k vyjádření informovaných souhlasů zákonných zástupců žáků. Podpisují jej zákonní zástupci vždy na začatku školní roku a případně při přestupu žáka na naší školu. Formulář Vám také poskytne třídní učitel nebo sekrekariát školy.

Formulář ke stažení zde: generalni_souhlas_rodicu_21-22.doc

• Souhlas zákonných zástupců s doučováním

• Tento formulář slouží pro vyjádření souhlasu zákonných zástupců s tzv. covid-doučováním v rámci národního plánu doučování, které je financováno Evropskou unií - Next Generation EU.

Formulář ke stažení zde: Souhlas_ZZ_covid-doucovani.docx