• Digitalizujeme školu

• REALIZACE INVESTICE NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY - KOMPONENTA 3.1

V rámci komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace investice přispívá na vybavení žáků digitálními technologiemi pro rozvoj jejich informatického myšlení a digitálních kompetencí a na prevenci digitální propasti.

Povinná publicita projektu: MSMT-Letak-pro-publicitu-NPO-DIGITALIZUJEME-SKOLU.pdf

• Doučování žáků škol

• REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.

Povinná publicita projektu:

priloha_997421884_4_Priloha4_MSMT-Plakat_A4_k_publicite_NPO.pdf

• OP VVV Šablony ve škole III

• Základní škola Veselí nad Lužnicí, Blatské sídliště 23, okres Tábor realizuje projekt

„Šablony ve škole III“ v rámci OP VVV

Registrační číslo projektu: CZ.02.3.X/0.0/0.0/20_080/0020962

Termín fyzické realizace projektu: 01. 09. 2021 – 30. 06. 2023

Výzva č.: 02_20_080 Šablony III - podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování

Prioritní osa: PO 3 – Rovný přístup ke kvalitnímu předškolnímu, primárnímu a sekundárnímu vzdělávání

Hlavní cíl projektu: Podpora vzdělávání žáků základní školy

O projektu se dozvíte více zde: Propagace_Sablon_III.pdf

Projekt je spolufinancován ze zdrojů ESIF a ze státního rozpočtu ČR.

Povinná publicita projektu: publicita_Sablon_III(1).pdf

• Učebna robotiky pro ZŠ Blatské sídliště ve Veselí nad Lužnicí

• Projekt byl zaměřen na stavební úpravy za účelem vzniku nové učebny robotiky včetně jejího moderního vybavení.
          Hlavním cílem projektu je zvýšení kvality vzdělávání v klíčových kompetencích Práce s digitálními technologiemi.
          Výsledkem projektu je nová, stavebně upravená učebna robotiky s moderním vybavením včetně obnovených souvisejících prostor a dále upravené venkovní prostranství před budovou školy.

O projektu se dočtete více zde:Informace_ucebna_robotiky_na_web.pdf

• IROP Infrastruktura základních škol

• Vybavení Základní školy Veselí nad Lužnicí, Blatské sídliště 23“ v rámci 46. výzvy Integrovaného regionálního operačního programu „Infrastruktura základních škol“ v prioritní ose 2: Zkvalitnění veřejných služeb a podmínek života pro obyvatele regionů.

O projektu se více dočtete zde:

IROP_Vybaveni_ZS_Blatske_sidliste.pdf

• OP VVV Šablony ve škole II

„Šablony ve škole II“ v rámci OP VVV

Registrační číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0012058

Termín fyzické realizace projektu: 01. 02. 2019 – 31. 01. 2021

Výzva č.: 02_16_063 Šablony II - podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování

Hlavní cíl projektu: Podpora vzdělávání žáků základní školy

Projekt je spolufinancován ze zdrojů ESIF a ze státního rozpočtu ČR.

Povinná publicita projektu: Plakat_povinna_publicita_Sablony_ve_skole_II.pdf

• OP VVV Šablony ve škole

• Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování

Název školního projektu: ŠABLONY VE ŠKOLE Registrační číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0003813

O projektu se více dozvíte zde:

SABLONY_VE_SKOLE.pdf

Povinná publicita projektu zde:

Povinna-publicita-plakat-OP-VVV.pdf

• Mléko do škol, Ovoce a zelenina do škol

• Naše škola je zapojena do projektu Ovoce a zelenina do škol, který byl v České Republice zahájen ve školním roce 2009/2010. Jedná se o projekt Evropské Unie, jehož cílem je přispět k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny, vytvořit správné stravovací návyky ve výživě dětí a tím zároveň bojovat proti dětské obezitě. Cílovou skupinou projektu jsou všichni žáci základních škol, kterým je zdarma dodáváno čerstvé ovoce a zelenina nebo ovocné a zeleninové šťávy nebo ovocné protlaky.

Součástí tohoto projektu je také Mléko do škol. Ten žákům základní školy garantuje zdarma pravidelné dodávky mléka nebo neochucených mléčných výrobků.